Tugazeta

Dzień Kobiet w MOK w Lututowie

Relacja nadesłana do redakcji
2022-03-04 13:16

W Miejskim Ośrodku Kultury w Lututowie odbył się Dzień Kobiet w stylu Hollywood. Panie z naszej Gminy mogły obejrzeć pokaz magii w wykonaniu Iluzjonisty Apollino, a także występ taneczny grupy Mental. Przed Paniami w musicalowym repertuarze wystąpił duet Moonline. Dla naszych Pań został przygotowany również słodki poczęstunek przy kawie.

Dodatkowymi atrakcjami były konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu biżuterii oraz degustacja słodkości. Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą kreację wieczoru. Zostały rozdane Oscary oraz rozlosowano upominki za udział w naszym wydarzeniu. Aby uwiecznić tą uroczystość, była możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia na ściance Hollywood i czerwonym dywanie. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tej uroczystości.

Dziękujemy Pani Beacie Chrobot za pokaz biżuterii , Pani Jolancie Wyrwas za prezentacje kosmetyków Mary Kay.

Szczególne podziękowania za ufundowanie bonów upominkowych i kwiatów dla naszych Pań kierujemy do:

- Salon Kosmetyczny „ Malaga” Pani Agnieszka Karpińska,

- Salon Fryzjerski „Marzena” Pani Marzena Krzywańska

- Salon Kosmetyczny „Lejdis” Pani Katarzyna Patykiewicz

- Salon Fryzjerski Pani Renata Tomczyk

- Gastro-Mix Lututów

- Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Musiał

Dziękujemy równie KGW Zygmuntów, KGW Kopaniny, KGW Dymki, KGW Łęki Małe „ Malowane usta”, KGW Łęki Duże, KGW Kluski, KGW Dobrosław za wspaniałe słodkie wypieki ora Młodzieżowej Radzie Kultury za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę