Dzień Chłopaka w Żdżarach

Relacja szkoły
2017-10-01 22:54
Każdy przedszkolak dobrze wie, 
Że kiedy wrzesień kończy się, 
Od najmłodszego aż po starszaka, 
Wszyscy świętują Dzień Chłopaka. 
 
Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola. W Przedszkolu w Żdżarach równie ważne jest Święto Chłopców, które w tym roku obchodziliśmy 29 września. Dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia, śpiewały przyśpiewki. Chłopcy, aby zostać przyjętym do klubu „uprzejmych chłopaków” musieli wykonać różne zadania: rozwiązać quiz – wiem, jak się zachować,  rozpoznać po dotyku różne przedmioty, zjeść ciasteczko życzliwości oraz wypić eliksir uśmiechu. Po wykonaniu wszystkich zadań chłopcy zostali przyjęci do klubu niezwykle uprzejmych chłopców i otrzymali krawaty - super chłopaka. 
 
Następnie dzieci powitały pana dyrektora Piotra Zawadę i w jego obecności  śpiewały piosenki i tańczyły oraz recytowały wiersze, pan dyrektor po wysłuchaniu dzieci uroczyście nadał logo poszczególnym grupom – grupa starszaków otrzymała logo ,,Pracowite Pszczółki’’, a grupa maluszków - „ Kubusie’’ . 
 
Po zakończeniu uroczystości na wszystkich czekał słodki poczęstunek i różne niespodzianki, przygotowane przez rodziców.
 
Alicja Kaczmarzyk

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę