Tugazeta

Dzień Chłopaka w Przedszkolu nr 3

WIERUSZÓW
2017-09-30 18:41
Jak co roku w Publicznym Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Wieruszowie obchodziliśmy ,,Dzień Chłopaka”. Każda grupa, a w szczególności dziewczynki, przygotowały w tym dniu wiele niespodzianek dla swoich kolegów. Były dyplomy dla ,, Odlotowego chłopaka”, słodycze oraz drobne upominki przygotowane z pomocą rodziców.
 
Uśmiechy na twarzy chłopców były wyrazem wdzięczności a czasami nawet lekkiego zawstydzenia, gdy koleżanka z grupy wręczała swojemu ulubionemu koledze przyniesiony z domu prezent.
 
Z każdej sali dochodziły dźwięki muzyki, słychać było śpiew i wesołe sto lat. Super zabawa trwała przez cały dzień a  dzieci z uśmiechem na twarzy, zadowolone wracały do domów.
 
Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki dzień, a chłopcy już dziś obmyślają , jakie niespodzianki przygotować swoim koleżankom z okazji ich święta.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę