Tugazeta

Dzień Babci i Dziadka w Pieczyskach

Relacja szkoły
2022-01-24 06:31

To czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.

Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcję życia. Oraz co najważniejsze – ciasteczka”

(Rudolph Giuliani).

 

Na nasze smutki zawsze mają pyszne i słodkie rozwiązanie oraz znajdą radę na nasze zmartwienia – to nasze kochane Babcie i Dziadkowie.

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, poczęstuje przepysznymi smakołykami?

Jak co roku w Szkole Podstawowej w Pieczyskach 21 stycznia dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III przygotowali piękne upominki dla swoich Dziadków, recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki.

Ze względu na wciąż panującą pandemię nie było możliwości spotkania się z Babciami i Dziadkami w murach szkoły.

Na szczęście upominki i laurki można było przekazać dziadkom osobiście w domu, dlatego też każde z dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III w podzięce za wielkie serce każdej Babci i każdego Dziadka, z wypiekami na twarzy przygotowało drobne upominki dla ukochanych dziadków.

Życzymy Babciom i Dziadkom zdrowia, szczęścia, żeby bardzo długo żyli i byli obok swoich wnucząt jak najdłużej.

„Oby Was smutki omijały, bądźcie szczęśliwi przez rok cały!”

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę