Dzięki szczepieniom mają atrakcje

Nowości w placówce
2022-02-26 10:12

Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy Państwa o zajęciu przez gminę Sokolniki II miejsca w konkursie "Rosnąca odporność" organizowanego w ramach Narodowego Programu Szczepień. W ramach ww. środków (500 000,00 zł), jeszcze w 2021 roku przystąpiliśmy do realizacji zadań mających na celu przeciwdziałanie COVID-19.

Do czterech przedszkoli z terenu gminy Sokolniki zakupiono podłogi interaktywne, które dedykowane są do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Dzięki wielokrotnym badaniom przeprowadzonym przez specjalistów oraz w opinii psychologów i pedagogów podłoga interaktywna sprawia, że dziecko poprawia zdolności motoryczne, zwiększa orientację przestrzenną, poprawia szybkość reakcji i spostrzegawczość wzrokowo-ruchową oraz niewątpliwie zwiększa aktywność fizyczną. Urządzenie zawiera w sobie zintegrowany system czujników ruchu, projektor i komputer. Jego funkcjonalność umożliwia szerokie spektrum zastosowania w każdym pomieszczeniu, na jasnym, jednolitym podłożu.

To tylko jeden z elementów zakupionych w ramach środków. O kolejnych przedsięwzięciach będziemy informować Państwa wkrótce.

źródło: gmina Sokolniki 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę