Dyskutujemy w biegu

Relacja DKK z Wieruszowa
2017-09-29 14:58
W piękny słoneczny czwartek 28 września uczestniczki Dyskusyjnego Klubu Książki przy MGBP w Wieruszowie spotkały się nietypowo - w plenerze - dyskutując w biegu. Wyjechałyśmy poza miasto, na leśne drogi, aby pochodzić sportowo z kijkami lub bez, a przy okazji nacieszyć się pięknymi widokami i świeżym powietrzem. Pogoda była już trochę jesienna, ale bardzo ciepła i słoneczna.
 
Dyskutowałyśmy o ostatnio przeczytanych książkach, lub o tych, po które musimy jeszcze sięgnąć. Ale przede wszystkim podziwiałyśmy plenery w jakich się znalazłyśmy . Drzewa już były w kolorowej szacie, wrzosy pięknie kwitły, znalazłyśmy też pachnące grzyby.
 
Wszystkie panie stwierdziły, że to było naprawdę fajne spotkanie. Raz w roku przyłączamy się do akcji „Dyskutuj w biegu” DKK-owy Nordic Walking i to było już nasze drugie takie spotkanie.
 
Serdecznie zapraszamy do włączenia się do naszej grupy. Następne spotkanie odbędzie się 24 października w czytelni biblioteki.
 
Irena Kowalczyk

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę