Drugi przetarg zakończony fiaskiem

Gmina Bolesławiec
2022-04-13 21:04

Gmina Bolesławiec unieważniła drugi przetarg związany z przebudową i rozbudową gminnej oczyszczalni ścieków. Do postępowania, podobnie jak kilka tygodni temu, nie zgłosił się żaden wykonawca. Samorząd ogłosił trzecie postępowanie, które jest już dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej. Tym razem termin otwarcia ofert przypada na 27 kwietnia.

Przedsięwzięcie zakłada rozbudowę i przebudowę przestarzałej technologicznie i zbyt małej względem istniejących potrzeb oczyszczalni ścieków w nowoczesną mechaniczno-biologiczną oczyszczalnię pracującą w technologii przepływowego, niskoobciążonego osadu z osadnikiem wtórnym. W trakcie inwestycji nastąpi kompleksowa budowa elementów oczyszczalni (nowego ciągu technologicznego) wraz z rurociągiem ścieków oczyszczonych, a także wykonaniem zasilania awaryjnego, oświetlenia terenu oraz budową budynku gospodarczego oraz termomodernizacją budynku socjalnego.

Gmina na zadanie ma otrzymać z "Polskiego Ładu" ponad 9,3 mln zł. Sama deklaruje, że zamierza wydać 2,7 mln zł.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę