DPS na 8. Senioraliach Regionu Wieruszowskiego

REGION
2023-11-20 20:05
DPS na 8. Senioraliach Regionu Wieruszowskiego

W piątek 17 listopada nasi podopieczni z Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie- Wsi przyjęli zaproszenie na Senioralia w Wieruszowskim Domu Kultury. Zaprezentowali swoje umiejętności sceniczne i wystawili inscenizację baśni o Kopciuszku. Zdobyła ona ogromne uznanie publiczności.

Był to dzień pełen emocji i magii. Po uroczystym przywitaniu gości na scenę wkroczyli wspaniali artyści seniorzy, którzy skrupulatnie przygotowali swoje występy. Główną atrakcją był występ Grzegorza Stasika, znanego aktora i kabareciarza.

Wizyta w Wieruszowskim Domu Kultury była doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności teatralne szerokiej publiczności.

Nasi aktorzy przygotowali występ, który stał się znakomitą forma terapii poprzez sztukę. Grupa teatralna „Zameczek” i „Chłopaki” zdobyła drugie miejsce w konkursie. Inscenizacja baśni o Kopciuszku zachwyciła wszystkich obecnych. Zaangażowanie artystów i pasja, którą włożyli w przygotowanie do spektaklu, była widoczna na każdym kroku.

Podopieczni Domu udowodnili, że wiek nie jest przeszkodą w realizacji marzeń.

Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i smacznego obiadu.

Dziękujemy organizatorom za urządzenie tak fantastycznej imprezy, oraz jury za docenienie naszego występu artystycznego.

Autor:
Relacja nadesłana do redakcji

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę