Doliczyli się 19 439,30 zł!

GALEWICE
2021-12-18 10:15

Podczas charytatywnego jarmarku bożonarodzeniowego w Galewicach zebrano 19 439,30 zł. Środki, zgodnie z wolą organizatorów spotkania, będą przeznaczone na rzecz Dominiki Fiołki, małej mieszkanki gminy. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje Bożonarodzeniowego Jarmarku Charytatywnego dla Dominiki Fiołki. - Podziękowania kierujemy przede wszystkim do Gminnego Ośrodka Kultury w Galewicach, OSP Węglewice, OSP Galewice, Klubu Malucha "Bajkowy Kącik", Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Galewicach, Szkoły Podstawowej w Niwiskach, Szkoły Podstawowej w Ostrówku, Szkoły Podstawowej w Osieku, Sołectwa Osiek, KGW Biadaszki i Foluszczyki, Sołectwo/KGW Kolonia Osiek, KGW Brzózki i Gąszcze, KGW Jeziorna, Koła Emerytów i Rencistów z Galewic, Kapeli Biesiadnej GOK Galewice, firmy Słodkie Orzeszki, Zakładu Przetwórstwa Mięsnego,,EGO-DĘBINA" Sławomir Tomczyk, DREWMAL Biadaszki, Pani Darii Pietrzykowskiej, harcerzy, dzieci i młodzieży z terenu gminy oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia! - relacjonuje gmina Galewice.

Poziom zainteresowania i zaangażowania przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów. - Dziękujemy, że zawsze możemy na Państwa liczyć! - podsumowali.
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę