Tugazeta

Dobra zmiana również w gminie Łubnice

Kolejna dotacja rządowa do drogi
2018-06-26 06:48

25 czerwca w Wójcinie w gminie Łubnice niecodzienni goście: wojewoda łódzki Zbigniew Rau oraz poseł Piotr Polak wręczyli symboliczną dotację na ręce mieszkańców gminy - Iwony Chadryś, Michała Pazka oraz radnego powiatowego Andrzeja Dratwy.

Dotacja celowa  w kwocie prawie 280 tyś. zł. w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej dla Gminy Łubnice na realizację zadania „Przebudowy dróg gminnych: ulica Kołłątaja i ulica Chopina w Wójcinie”. 

Wojewoda Rau oznajmił, że teraz gmina Łubnice musi zabezpieczyć 20% wkładu własnego i ogłosić przetarg na roboty. Poseł Polak zaznaczył, że to dopiero początek inwestycji w drogi gminne, a kolejne dotacje będą dużo wyższe.

Serdeczne podziękowanie przybyłym gościom złożyła Iwona Chadryś, podkreślając: - Dobra zmiana jest widoczna w każdej gałęzi gospodarczej, a dotacja ta jest tego kolejnym wyrazem. Przebudowa drogi w Wójcinie na pewno poprawi komunikację lokalną.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę