Tugazeta

Doborowy czwartek w Komendzie

ZAPROSZENIE
2021-12-01 14:50

Policjanci zapraszają do wieruszowskiej komendy Policji. Zainteresowani będą mogli się dowiedzieć wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do służby.

Już jutro, 2 grudnia, wieruszowscy policjanci po raz kolejny zapraszają osoby zainteresowane służbą w Policji do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie w ramach tzw. "DOBOROWYCH CZWARTKÓW”. 

W godzinach 14.00 – 16.00, będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w Policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach, będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby, które przyjdą do komendy, będą miały możliwość złożenia dokumentów, niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

źródło zdjęcia: łódzka policja

Tekst: KPP Wieruszów 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę