Do szpitala trafiły dwie osoby

Kolejny wypadek w gminie Pątnów
2022-02-16 14:23

Wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w miejscowości Józefów gmina Pątnów, gdzie zderzyły się dwa samochody. Do szpitala z obrażeniami ciała trafili pasażerka oraz kierowca opla.

Do wypadku doszło 16 lutego 2022 roku w miejscowości Józefów w gminie Pątnów. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 58-latek kierujący oplem vectrą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku mówiącego o ustąpieniu pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem ciężarowym DAF, którym kierował 54-latek - relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu. - W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała 57-letnia pasażerka opla oraz kierowca, który śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany został do szpitala. 

Obecnie szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają wieluńscy śledczy. - To już drugie,  tak poważne zdarzenie w ruchu drogowym, które miało miejsce  dzisiaj na terenie gminy Pątnów - zauważa st. asp. Grela. - Ponownie przypominamy o zachowaniu ostrożności i rozwagi na drodze. Apelujemy do kierowców o bezpieczną jazdę, uwzględniającą obowiązujące przepisy ruchu drogowego, prędkość dostosowaną do warunków panujących na drodze, z jednoczesnym zwróceniem uwagi na innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że podejmowane przez nas decyzje na drodze, oraz wykonywane manewry muszą być bezpieczne dla nas samych, jak również dla innych uczestników ruchu.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę