5:4 Mateusz Rejman 52' (asysta Sz. Wojcieszak)

UKS GALGAZ: Wojcieszak - Kłobut, Różański, Korpeta - Łacina, Mania, Rejman, Tomczak - Polak oraz Kotala, Smolis, Marszałkowski.
Trener: Marcin Patkowski
Kierownik drużyny/II trener: Roman Pazek

W lidze okręgowej zadebiutowali nasi zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Podopieczni Marcina Patkowskiego i Romana Pazka podejmowali dziś ograną w rozgrywkach związkowych drużynę Talentu Burzenin. Po pierwszych trzydziestu minutach prowadzili goście 3:1. Rozmowa z trenerem w przerwie oraz zmiana ustawienia pomogła naszej drużynie i młodzicy UKS GALGAZ szybko zdobyli kontaktowego gola. Burzenin co prawda odpowiedział trafiając na 4:2, ale kolejne bramki zdobywali już gospodarze, którzy wzięli przykład z dzisiejszego spotkania juniorów i odrobili straty. Końcówka meczu to oblężenie bramki Galewic ale więcej goli nie padło.

Brawo drużyna!

Za tydzień nasz zespół pauzuje, a 12 września podejmie na własnym boisku WKS 1957 Wieluń. Mecz o godz. 16:00.