Tugazeta

Dary z Wieruszowa dotarły do Ukrainy

WIERUSZÓW
2022-03-16 13:36

Irena i Natalia, obecne mieszkanki domku myśliwskiego w Foluszczykach, wróciły do Ukrainy aby nieść pomoc swoim rodakom. Dary, które zbierała firma transportowa DAREX POL/SOLEM TRANS/SOLEM TRAANS BIS w Wieruszowie zostały przekazane bezpośrednio do miasta Truskawiec, gdzie leczeni są ranni żołnierze oraz przebywają dzieci z sierocińca.

Mer Truskawca przekazał podziękowania w formie papierowej. - Oczywiście osób do podziękowań jest o wiele więcej, serdecznie dziękujemy za pomoc, bez Państwa nie udało by się nic - podsumowują organizatorki zbiórki, Patrycja Małolepsza i Kamila Choma.

Kobiety nadal będą jeździły do Ukrainy, aby nieść pomoc humanitarną. Będą zbierały koce, karimaty, bandaże, leki, powerbanki (naładowane), baterie AA, latarki, latarki na czoło, zupki chińskie, konserwy i suche pieczywo.

 
 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę