Darmowe wycieczki po województwie łódzkim

ZA
2023-05-24 09:36
Darmowe wycieczki po województwie łódzkim

To będzie wyjątkowe lato. Województwo Łódzkie zaprasza wszystkich mieszkańców naszego regionu na 24 niezwykłe wycieczki. Odwiedzić będzie można m.in. Nieborów, Łowicz, Łask, Wieluń i Przedbórz. Wyjazdy są bezpłatne. W podróż wyruszymy komfortowym autokarem. Wycieczki są realizowane w ramach projektu Województwo Łódzkie Ogrodem Polski.

Listę wycieczek znajdziemy na stronie wycieczki.lodzkie.travel. Tutaj też możemy się na nie zapisać.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na 24 czerwca. Autokar pojedzie wtedy do Nieborowa. Miejsce zostało wybrane nie przypadkowo. Odbędzie się bowiem tutaj Wojewódzki Festiwal Ogrodniczy. Można będzie zobaczyć m.in. Pałac w Nieborowie, który należał do rodziny Radziwiłłów.

- Zespół pałacowo-ogrodowy w Nieborowie wraz z ogrodem w pobliskiej Arkadii jako pierwsze w naszym województwie otrzymały specjalny certyfikat „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” dla najpiękniejszych zielonych miejsc, które mają szczególne walory przyrodnicze. Dlatego naprawdę warto je odwiedzić – zachęca Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

Organizatorem wycieczek jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę