Darmowe kino sferyczne

CZASTARY
2018-01-30 14:40
GMINNY OŚRODEK KULTURY w CZASTARACH SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI DO KINA SFERYCZNEGO 31 stycznia 2018r. (środa) godz. 9.40, wstęp wolny!!!
 
W kinie sferycznym, obraz wyświetlany jest za pomocą projektorów we wszystkich kierunkach   360 - stopni. Dzięki temu widzowie znajdujący się we wnętrzu kopuły mogą oglądać obraz dookoła siebie. Atmasfera 360 daje im możliwość przeżywania niezapomnianych wrażeń, których nie ma w żadnym innym rodzaju kina.
 
Atmasfera 360- pierwszy na świecie sferyczny, przenośny system, pozwalający na wyświetlanie filmów jakości dostępnej dotychczas tylko w stacjonarnych kinach. Ekran przenośnej powietrznej kopuły zajmuje całą przestrzeń, dostępną dla wzroku widzów. Obraz jest również wyświetlany na obwodzie kopuły, co daje efekt pełnej przestrzeni.
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę