Danie Wspólnych Chwil w Cieszęcinie

Relacja nadesłana do redakcji
2023-11-20 13:30
Danie Wspólnych Chwil w Cieszęcinie

18 listopada odbyło się ostatnie spotkanie z II edycji „Danie Wspólnych Chwil” Fundacji Biedronka zorganizowane przez KGW w Cieszęcinie i Kowalówce.

Było to spotkanie pełne wzruszeń zakończone wspólną zabawą przy muzyce. Poprosiliśmy Naszych mieszkańców Państwa Zdzisławę i Kazimierza Sikorów aby zadbali o oprawę muzyczną na spotkaniu. Dzięki nim oprócz pięknego wykonania utworów mogliśmy się cofnąć w czasie i powspominać, kiedy na Sali odbywały się zabawy. Bardzo dziękujemy za chwilę wzruszeń.

Członkom KGW serdecznie dziękujemy za super zaangażowanie w pracach przygotowawczych do spotkania. OSP Cieszęcin dziękujemy za pomoc oraz za udostępnienie Sali. Seniorom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Iwona Ciężka-Głowacz

Autor:
Relacja nadesłana

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę