Dachowała pijana 71-latka

DORUCHÓW
2018-01-29 15:02
W niedzielę w  Doruchowie miało miejsce zdarzenie drogowe, którego przyczyną było kierowanie pojazdem przez nietrzeźwą kobietę.
 
28 stycznia około 18.10 dyżurny ostrzeszowskiej komendy został powiadomiony o dachowaniu pojazdu w miejscowości Doruchów na ul. Kępińskiej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną ustalili, że 71-letnia mieszkanka Doruchowa, kierując samochodem marki nissan, znajdując się w stanie nietrzeźwości (1,14 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu), zjechała do przydrożnego rowu w wyniku czego pojazd dachował.
 
W pojeździe oprócz kierującej znajdował się jej mąż, który również był nietrzeźwy (0,70 mg/l). Na skutek zdarzenia uczestniczące w nim osoby nie odniosły żadnych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali kierującej uprawnienia do kierowania pojazdami, natomiast za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
 
fot. OSP Doruchów 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę