Tugazeta

Dachował pijany 18-latek

POLESIE
2018-01-30 09:57
Wsiadł za kierownicę po alkoholu, dachował pojazdem i próbował uciec z miejsca zdarzenia. Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w poniedziałek późnym wieczorem w Polesiu w gminie Wieruszów. 
 
Tuż po godz. 22.00 kierowca opla astry, 18-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, stracił panowanie nad pojazdem i dachując uderzył w płot jednej z posesji. 
 
- W wyniku zdarzenia 17-letni pasażer pojazdu z obrażeniami ciała trafił do szpitala – relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Uszkodzony został również pojazd oraz ogrodzenie posesji. 18-latek oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak dzięki sprawnie podjętej interwencji został zatrzymany przez wieruszowskich policjantów. 
 
Po wszystkim okazało się, że chłopak miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu i nie posiadał prawa jazdy. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę