Czternaste zwycięstwo w sezonie

UKS Gal - Gaz vs. GKS Czastary
2015-05-28 06:44
Liga okręgowa trampkarzy: GKS Czastary - UKS GALGAZ Galewice 0:2 (0:0) !!!
W szesnastej kolejce spotkań ligi okręgowej trampkarzy UKS GALGAZ odniósł czternaste zwycięstwo w sezonie! Tym razem galewiczanie pokonali w Czastarach GKS 2:0. W derbach powiatu wieruszowskiego bramki strzelali Jakub Jaśniak i Damian Małys.

GKS Czastary - UKS GALGAZ Galewice 0:2 (0:0)
Bramki:
0:1 Jakub Jaśniak 41' (asysta J. Małys)
0:2 Damian Małys 70'

UKS GALGAZ: Duś - Szkudlarek, Kurzyński, Trała, Żmidziński - Jaśniak (od 76' Walczak), Lisiak, Kacała (od 71' Gabrych), J.Małys (od 80' Grądowy) - Jagielski (od 74' Karsznia), D. Małys (od 78' Głowinkowski)

Młode derby od początku toczyły się w szybkim tempie. Jeśli chodzi o dogodne sytuacje w pierwszych czterdziestu minutach - remis. Najpierw okazje stworzył sobie GKS, jednak dwukrotnie świetnie interweniował Piotr Duś. W odpowiedzi piłkę po uderzeniu Damiana Małysa z linii bramkowej wybił obrońca Czastar, a uderzenie Jakuba Małysa na rzut rożny sparował bramkarz gospodarzy.

Rozmowa w przerwie pomogła. Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla podopiecznych trenerów Marcina Patkowskiego i Romana Pazka. Po kilkudziesięciu sekundach świetną akcję braci Małysów skutecznie zakończył Jakub Jaśniak! Mimo kilku okazji dopiero w 70 minucie na 2:0 podwyższył Damian Małys, ustalając tym samym wynik meczu. Nasz napastnik zdobył gola w ósmym meczu ligowym z rzędu, mając na koncie już czternaście goli.