Czastary z nowym trenerem. Otwarcie wiosny nie po myśli zespołu

PIŁKA NOŻNA
2023-03-20 11:28

Dotkliwą porażkę 0:4 zaliczył GKS Czastary w niedzielnym starciu z Victorią Skomlin. Drużyna pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Gruszczyńskiego niestety nie zdołała się przełamać.

Spotkanie na 0:1 otworzył Tomasz Pilarski. Ten sam zawodnik wynik na 0:2 poprawił w 59 minucie. W 80 minucie gola zdobył Kamil Majchrowki, zaś w 80. minucie gola samobójczego sędzia zaliczył Piotrowi Galińskiemu. Pod koniec spotkania arbiter wyrzucił z boiska Kamila Majchrowskiego z drużyny gości.

Skład GKS: Piotr Galiński, Bartłomiej Honcel, Kuba Kałużny, Jędrzej Lewandowski, Dominik Machynia (B), Konrad Miś, Dawid Namyślak, Tobiasz Preder, Dawid Strzelecki (C), Ariel Tarchała, Łukasz Wojnarowski. Rezerwowi (wszyscy zagrali) Adrian Kryś, Mateusz Kulak, Sylwester Pochrń, Kacper Sierszeń, Bartłomiej Śmigielski, Emanuel Walczak, Marcin Walczak.