Tugazeta

Czarodziejska Kraina

Relacja przedszkola
2017-09-30 18:38
W piątek 28 września starszaki z  Publicznego Samorządowego Przedszkola nr 3 w Wieruszowie zostały zaproszone do WDK na przedstawienie teatralne ,,Czarodziejska Kraina” w wykonaniu aktorów z Łodzi. Już od wejścia, dzieci powitała kolorowa, oświetlona scena z piękną dekoracją. Przedszkolaki w zabawny sposób poznały pracę aktorów w teatrze. Dowiedziały się czym zajmuje się reżyser, scenograf, kostiumolog oraz klakier. Poszerzyły słownik czynny o pojęcia dotyczące teatru, poznały takie gatunki sztuki jak: komedia, tragedia i dramat oraz dowiedziały, czym różnią się od siebie. Wszystko połączone było z pełnymi humoru zabawami, piosenkami i rymowankami. Następnie starszaki obejrzały przedstawienie ,,Żabi król”, z piękną oprawą muzyczną, autorstwa Jacka Łągwy, znanego z zespołu ,,Ich Troje”.
 
Na zakończenie aktorzy zwrócili się do wszystkich widzów, tych małych jak i dużych, z przesłaniem ,,Żyj w trzeźwości bez przemocy w rodzinie”.
 
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę