Tugazeta

Co z samochodem dla Krajanki?

Gmina Czastary
2021-07-20 14:03

Co z pojazdem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Krajance? Gmina Czastary prowadzi rozmowy m.in. z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie. 

Ochotnicy chcieliby mieć to auto zupełnie nowe, natomiast nie wiem czy będziemy mogli o tym decydować, bo cały czas dochodzą do nas informacje, jeszcze takie nieformalne, że zakupy pojazdów dla Ochotniczych Straży Pożarnych się pomału kończą – mówi wójt Dariusz Rejman. - Trudno coś więcej powiedzieć, dopływają takie nieoficjalne informacje. W pierwszej kolejności mają być wyposażone jednostki PSP, a z kolei PSP ma przekazywać te samochody na różne jednostki w gminach. Taką propozycję PSP złożyło dla Krajanki. Jesteśmy na etapie rozmów. Nie tylko wójt decyduje o tym, bo przecież Krajanka jest w KSRG. Uważam, że chcielibyśmy dla nich jak najlepiej, ale dzisiaj nie potrafię jeszcze odpowiedzieć na to pytanie. 

Jak udało się nam dowiedzieć, OSP Krajanka miałaby otrzymać średni samochód z KP PSP, gdy ta otrzyma nowy. Temat jest otwarty. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę