Tugazeta

Co serwuje i jak wygląda restauracja po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler?

KĘPNO
2022-09-22 09:23
Co serwuje i jak wygląda restauracja po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler?

1 grudnia w TVN ma zostać wyemitowany odcinek "Kuchennych Rewolucji" z Kępna. Kulinarna Warszawka została zamieniona w "Bar Sztuka na Raz". Jakie na miejscu można zjeść dania?

Bar Sztuka na Raz uchylił rąbka tajemnicy. W menu, które poleca Magda Gessler, znalazł się rosół wołowy z domowym makaronem, masłem klarowanym i szczypiorkiem. Na miejscu znajdziecie również takie pozycje jak: sztuka mięsa na talerzu (puree ziemniaczane z chrzanem, warzywa smażone na maśle, sos musztardowy i cebulowy, pręga wołowa, udziec z indyka, ogon wołowy). Do tego sałatka z kolorowych pomidorów. Na deser naleśniki z domowymi powidłami śliwkowymi, domowy kompot. 

Za rosół zapłacicie 15 zł, za drugie danie 35 zł, za sałatkę 25 zł, za naleśniki 25 zł, za kompot 4 zł. 

"Bar Sztuka na Raz" w menu ujął także inne dania, które nie były opracowywane wspólnie z Magdą Gessler. To np. niedzielny rosół drobiowy (10 zł), zupa pomidorowa (10 zł), rolada wieprzowa z karkówki (27 zł), kotlet schabowy (25 zł), kotlet de volaille (27 zł), kotlet mielony (23 zł), domowy kompot (15 zł), kawa - czarna 7 zł, z mlekiem 8 zł, herbata 5 zł. 

Lokal jest czynny od wtorku do niedzieli. 

fot. fb. Bar Sztuka na Raz 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę