Co dalej z budynkiem po szkole?

WĘGLEWICE
2021-12-29 08:29

Co dalej z budynkiem po byłej Szkole Podstawowej w Węglewicach? Po likwidacji placówki mieszkańcy chcieliby, aby w miejscowości był punkt tętniący życiem.

- Byłem na spotkaniu w Węglewicach i propozycja ze strony mieszkańców padła - przyznaje wójt Piotr Kołodziej. - Wydaje mi się, że przy nowym roku i przy nowym budżecie zrobimy kolejne spotkanie, bo też pozostają pewne obszary do zagospodarowania, m.in. znalezienie też miejsca właśnie na świetlicę, na miejsce rekreacyjne dla mieszkańców żeby można było się spotkać. Obecne miejsce świetlicy jest trochę za małe i niestety nie wszystko uda się tam zrobić, a też jest potrzeba miejsca i dla stowarzyszenia, i też dla sołectwa. Mam nadzieję, że ten obiekt uda się zagospodarować z pożytkiem przede wszystkim dla mieszkańców. W tych kwestiach cały czas będą prowadzone rozmowy z mieszkańcami.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę