Tugazeta

Charytatywna akcja w Łubnicach

Relacja szkoły
2021-12-21 09:33

Okres świąteczny to czas refleksji i skupienia. To także czas, który kojarzy nam się z przekazywaniem prezentów. W tym świątecznym czasie każdy z nas także mocniej angażuje się w pomoc potrzebującym i wspiera świąteczne akcje charytatywne.

W związku z tym Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną Zespołu Szkół im. Armii gen. Andersa w Łubnicach we współpracy z Radą Rodziców oraz Szkolnym Kołem Wolontariatu przeprowadzili szlachetną akcję charytatywną „Mikołaje są wśród nas” na rzecz dzieci przebywających w placówce „Nasz Dom” w Powiatowym Zespole Socjalizacyjno – Interwencyjnym w Bąkowie.

W Domu Dziecka w Bąkowie przebywają dzieci w wieku od 3 do 17 lat. W starszej grupie wiekowej są zarówno chłopcy
jak i dziewczęta, w związku z tym ich potrzeby są zróżnicowane.

Celem naszej akcji była zbiórka słodyczy, środków higieny osobistej oraz pozyskanie funduszy na zakup sprzętu elektronicznego, zabawek dla każdego dziecka. Akcja charytatywna trwała od 29.11.2021r. – 10.12.2021r.

Pomimo tak trudnego czasu związanego z panującą pandemią nie zabrakło ludzi „wielkiego serca”, którzy wspierali naszą akcję swoimi darami. Zapakowane prezenty zostały zawiezione przez opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu oraz przedstawicieli Rady Rodziców 15 grudnia 2021r. do placówki w Bąkowie. Udało nam się wywołać radość na twarzach Dzieci.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie jesteśmy obojętni na potrzeby innych!
Pamiętajmy –dobro zawsze wraca!

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną Zespołu Szkół im. Armii gen. Andersa w Łubnicach
oraz Radą Rodziców i Szkolnym Kołem Wolontariatu
składa serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom i ludziom „wielkiego serca”
za każdy nawet najmniejszy dar dla Dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie.
Dziękujemy!!!

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę