Budżet Wieruszowa uchwalony

Jakie będą inwestycje?
2021-12-29 19:16

74,8 mln zł po stronie dochodów oraz 76,4 mln zł po stronie wydatków zakłada uchwalony w środę (29 grudnia) budżet gminy Wieruszów na 2022 r. Na wydatki majątkowe zapisano 8 mln zł. 

Przewodniczący Rady Miejskiej komentuje, że "wyciśnięto z tego budżetu wszystko co się da". - Wśród naszych inwestycji, jeżeli dotrze do nas dofinansowanie w kwocie około 4 mln zł, będzie rewitalizacja Rynku - zapowiada Adam Śpigiel. - Wiemy wszyscy, że były składane inne projekty. Szkoda, że nie przeszły w "Nowym Ładzie" ulice na osiedlu poetów. Nic, mam nadzieję, straconego, bo będziemy składać kolejne wnioski w następnym wydaniu. Ważną rzeczą może okazać się zjazd z byłej krajowej "ósemki" na tereny przemysłowe znajdujące się przy drodze w sąsiedztwie Motelu ES. Zjazd z drogi wojewódzkiej przyczyni się, mamy nadzieję, do powstawania kolejnych miejsc pracy, do budowy kolejnych zakładów. Na miejscu już działają dwa zakłady. 

Wszystkie zaplanowane zadania inwestycyjne prezentujemy w tabeli. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę