Biuro (nie)matrymonialne w Czastarach

Relacja GOK
2023-05-27 08:26
Biuro (nie)matrymonialne w Czastarach

W czwartkowy wieczór, scena sali widowiskowej w Czastarach zamieniła się w deski teatru na których Grupa teatralna działająca przy Stowarzyszeniu Projekty Edukacyjno -Kulturalne "PEK" z Katowic wystawiła sztukę pt. „Biuro (nie)matrymonialne” której scenariusz powstał na podstawie tekstu Andrzeja Dembończyka. 

Przy pełnej sali i doskonałych nastrojach mieliśmy okazję przeżywać perypetie uczuciowe bohaterów w którym trzy różne pod względem osobowości i charakteru kobiety oczekują błyskawicznego spełnienia marzeń o partnerze idealnym.

Spektakl jest kolejnym bezpłatnym wydarzeniem kulturalnym zaproponowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach w ramach projektu „ Kultura: Wysoka.Bliska.Dostępna” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Autor:
GOK

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę