Tugazeta

Biblioteka w Kuźnicy już w marcu

Miejsce zacznie działać w budynku byłej szkoły
2022-02-14 14:27

Prawdopodobnie już w marcu w Kuźnicy Skakawskiej zacznie funkcjonować filia Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej z Wieruszowa. Wypożyczalnia, pełniąca też często rolę świetlicy, będzie zlokalizowana w budynku po byłej szkole podstawowej.

Jest nam bardzo miło już dzisiaj zaprosić wszystkich mieszkańców Kuźnicy Skakawskiej i Dobrydziału do nowej filii bibliotecznej – mówi Natalia Wolko-Stempniewicz, dyrektorka MGBP. - Jesteśmy w trakcie przenosin. O dacie otwarcia tego miejsca jeszcze będziemy dokładnie informować. Będziecie państwo nas mogli odwiedzać, wypożyczać książki, również będziemy zapraszać do różnych działań kulturalnych, bo biblioteka, jak wiecie, to nie tylko książki, ale także różne działania, spotkania i inne pomysły. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Aktualnie trwa przenoszenie instalacji. Na pewno zaprosimy państwa na otwarcie.

Filia ma być czynna trzy dni w tygodniu od godz. 10.00 do 18.00. - Tutaj oczywiście będziemy słuchać mieszkańców – zapewnia Wolko – Stempniewicz. - Jeżeli będzie taka potrzeba, postaramy się być elastyczni. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce spotkań i miejsce do którego ludzie będą chcieli przychodzić, przesiadywać, czytać książki, rozmawiać i regularnie się z nami spotykać.

Filia biblioteki będzie przeniesiona do Kuźnicy Skakawskiej z Wyszanowa. Będą mogli z niej korzystać wszyscy zainteresowani mieszkańcy.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę