Będzie winda do urzędu za ponad 0,5 mln zł

GALEWICE
2023-03-16 11:18
Będzie winda do urzędu za ponad 0,5 mln zł

Wkrótce rozpoczną się prace przy budowie windy zewnętrznej do budynku Urzędu Gminy w Galewicach. 

W ramach przetargu wpłynęły 4 oferty. Najtańsza opiewa na 521 tys. zł. Samorząd przekazał, że na zadanie zamierza przeznaczyć 580 tys. zł. Winda będzie mieścić się na ścianie od strony punktu pocztowego. 

Zadanie realizowane jest przy udziale środków PFRON – projekt „Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Galewicach. 

W ramach projektu zaplanowano do wykonania:

- dobudowanie windy zewnętrznej do budynku administracyjnego Urzędu Gminy w Galewicach w celu stworzenia pełnego programu funkcjonalnego, zapewniającego zaspokojenie potrzeb przyszłych użytkowników oraz pełnego dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych – zapewnienie dostępu osobom niepełnosprawnym do wszystkich kondygnacji budynku.

-  modernizację pomieszczenia łazienki z WC na pierwszym piętrze budynku, aby spełniało wymagania funkcjonalne i użytkowe dla osób z niepełnosprawnościami w tym dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę