Tugazeta

Będzie Rewia Mażoretek

WIERUSZÓW
2017-09-25 13:34
Wyjątkowe wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę, 8 października, na terenie hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie. Orkiestra Dęta OSP Wieruszów zaprasza na rewię mażoretek! 
 
Serdecznie zapraszamy na barwne show, w którym nie zabraknie pięknych dziewczyn wykonujących choreografie do muzyki wyłącznie na żywo w naszym wykonaniu - wyjaśniają członkowie orkiestry. - Rewię poprowadzi doskonale wszystkim znany Karol Strasburger Szykuje się wieczór pełen atrakcji. Już wkrótce przybliżymy sylwetki zespołów, które przyjadą do nas specjalnie, by uczcić 40-lecie Orkiestry.
 
Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia w Wieruszowskim Domu Kultury oraz poprzez profil Orkiestry Dętej OSP Wieruszów na facebooku.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę