Tugazeta

Bal andrzejkowo-kostiumowy w Żdżarach

Relacja nadesłana do redakcji
2021-11-29 21:11

Wydarzenie to przeszło do historii, jednak uczniowie szkoły i przedszkola w Żdżarach jeszcze długo będą je wspominać i mam nadzieję, że będą to same miłe wspomnienia.
Co tam się działo? Nasz klaun Dżonik Mateusz Dybka porwał do zabawy nie tylko dzieciaki, ale również rodziców i ciężko powiedzieć, komu podobało się bardziej. Ten człowiek to wulkan energii, która udziela się wszystkim dookoła. 

W imieniu Rady Rodziców chciałabym podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i bawili się z nami. Przede wszystkim dzieciom i rodzicom. Dziękuję za upieczone ciasta, za przepyszny żurek - paniom Edycie Cierkosz, Anecie Fronia i Katarzynie Maślanka, rodzicom którzy zaangażowali się w przygotowanie balu oraz całej Radzie Rodziców, która czuwała nad wszystkim. 

Mam nadzieje, ze ta impreza wpisze się na stałe w szkolny kalendarz i za każdym razem będzie pozostawiała tak miłe wspomnienia.
 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę