Julia Kacyna została laureatką 1 miejsca XX Międzynarodowego Festiwalu Sancta Maria w Częstochowie w konkursie wokalnym a Maja Tomczak została laureatką 3 miejsca w konkursie plastycznym. Do konkursu wokalnego zgłosiło się 643 uczestników z całego świata, z czego 112 wokalistów wystąpiło w przesłuchaniach na żywo. Do konkursu plastycznego nadesłano 5432 prace plastyczne . Przepiękna Gala XX Międzynarodowego Festiwalu Sancta Maria odbyła się na Jasnej Górze w Sali Papieskiej. Julia Kacyna wystąpiła z pieśnią ,,Matko Życia” , praca Mai Tomczak jest wśród wyróżnionych prac w Sali Rycerskiej na Jasnej Górze. Wydarzenie na szczeblu głównym odbyło się pod honorowym patronatem m.in. Wiceministra Edukacji Narodowej Henryka Kiepury oraz Arcybiskupa Wacława Depo. Dziękujemy Pani Annie Rybowicz, która od 20 już lat organizuje festiwal i wprowadza zawsze cudną atmosferę , podziękowania kierujemy także do jurorów i wszystkich , którzy pomagają w przygotowaniach tak wspaniałego na skalę międzynarodową przedsięwzięcia.