Ariel Wittek wygrywa pierwszą zawodową walkę!

MMA
2021-11-14 00:32

Ariel Wittek wygrał swoją pierwszą zawodową walkę w MMA. Decyzją sędziów, po trzech pełnych 5-minutowych rundach, zawodnik pochodzący z naszego regionu pokonał przeciwnika wynikiem 29:28.

- Po heroicznym 15 minutowym boju, decyzją sędziów, w walce wieczoru zwycięża Ariel Wittek. Dla Tomasza Kolcunia była to pierwsza porażka w karierze przez decyzję. Z kolei Ariel Wittek mimo 33 lat debiutował w zawodowym MMA - przekazał organizator zawodów, Silesianmma.

Wittka na miejscu oraz przed ekranami dopingowała liczna reprezentacja z Wieruszowa, Kępna oraz Namysłowa.