Apel o pomoc po pożarze

WYSZANÓW
2019-08-09 10:58

W czwartkowy poranek mieszkańców Wyszanowa spotkało nieszczęście. Niewielki dom zlokalizowany przy ul. Głównej został częściowo nadpalony. Zniszczeniu uległo głównie wyposażenie dwóch pokoi. Żywioł strawił meble i przede wszystkim ubrania. Można pomóc! 

Los nie oszczędził państwa Wardęgów. Choć członkowie rodziny pracują, ciężko im będzie szybko stanąć na nogi. Jako pierwszy z apelem o pomoc wystąpił pan Marcin: - Z powodu tragedii, jaka spotkała moją mamę i siostrę, spowodowanej pożarem, mieszkanie nie nadaje się już do zamieszkania. Chciałbym prosić o jakąkolwiek pomoc osoby chętne. 

O pomoc zaapelowała również pani Hanna: - W związku z tragedią, jaka miała miejsce w dniu wczorajszym, w której uległ spaleniu dom naszej koleżanki z pracy, zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieliby pomóc w zbiórce ubrań (rozm. 38-40), mebli, sprzętu AGD. Sprawa bardzo pilna! Panie nie mają nic na dzień dzisiejszy, wszystko uległo zniszczeniu. Potrzebne jest wszystko. Dodatkowo potrzebne rzeczy dla dziewczynki dla córki lat 16. 

W sprawie pomocy prosimy o kontakt pod nr tel. 721922451. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę