Tugazeta

AP Lututów zgarnia całą pulę

Relacja z sobotniego turnieju
2018-01-27 14:33
W sobotę w Lututowie odbył się kolejny turniej pod patronatem Wójta gminy Marka Pikuły dla rocznika 2004-2006. Podopieczni trenera Adama Trzebskiego zajęli kolejno pierwsze oraz drugie miejsce.
 
Emocje towarzyszyły do ostatniej kolejki i to w niej rzutem na taśmę Akademia Piłkarska Lututów II wyprzedziła Akademię Piłkarską I z Lututowa. – Obydwie drużyny stanęły na wysokości zadania prezentując dojrzałość w swoich poczynaniach. Gratulacje dla wszystkich zespołów, które wzięły udział w turnieju za zaangażowanie i grę do końca - przyznaje Adam Trzebski.
 
Trzecie miejsce ex aequo zajęły dwie drużyny z Akademii Piłkarskiej z Wieruszowa, natomiast piątą lokatę zajął zespół z Konopnicy. Zawodnikiem turnieju został młody zawodnik drużyny z Wieruszowa Kacper Chodorek. Korona Króla Strzelców powędrowała do zawodnika z AP Lututów Kacpra Pilarza, a najlepszym bramkarzem całego turnieju został Jakub Górecki z Wieruszowa.
 
Organizatorzy zawodów dziękują samorządowi gminnemu z Lututowa za pomoc w organizacji turnieju oraz życzą dalszych sukcesów wszystkim drużynom, które wzięły udział w zmaganiach.
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Akademia Piłkarska Lututów II
2. Akademia Piłkarska Lututów I
3. Akademia Piłkarska Wieruszów I
4. Akademia Piłkarska Wieruszów II
5. Konopnica

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę