Tugazeta

Antyszczepionkowa fundacja złożyła petycję w Wieruszowie

Sprawa rozpatrywana na sesji Rady Miejskiej
2022-01-20 12:31

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Wieruszowie pochylono się nad wnioskiem Fundacji im. Nikoli Tesli o nadzwyczajne zwołanie posiedzeń Rad Miejskich i Gminnych w Polsce "w obliczu stanu kryzysowego w celu uchwalenia uchwał umożliwiających podjęcie działań ratowniczych".

We wniosku zaproponowano aby wydać zakaz stosowania „maseczek ochronnych” na terenie podległych miejscowości. Jako "dowód" autorzy wskazują na pracę „O szkodliwości maseczek” (MDPI Open Access Journals – Szwajcaria), którą opublikowano 20 kwietnia 2021. 

Dodatkowo fundacja domaga się wydania zakazu stosowania kwarantanny i izolacji medycznej, "ponieważ są to działania surowo karane". 

Wniosek dotyczy również wydania zakazu stosowania szczepionek mRNA. 

Rada Miejska stwierdziła, że nie ma odpowiednich kompetencji aby zająć się wdrożeniem wniosku w życie. Zostanie on przekazany zgodnie z właściwością do odpowiedzialnych instytucji. 

Pamiętajmy aby weryfikować informacje w sprawdzonych źródłach. Obecnie takimi są m.in. WHO czy Polska Akademia Nauk. Swoje stanowisko prezentuje także na bieżąco Ministerstwo Zdrowia

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę