Ambitna przegrana Prosny z liderem

SIERADZ
2021-10-09 23:20

Prosna Wieruszów odniosła porażkę 3:1 z liderem IV Ligi, Wartą Sieradz, podczas sobotniego meczu na wyjeździe. Gospodarz spotkania podkreśla, że "kto w Sieradzu spodziewał się tego dnia meczu-spacerku, solidnie się zdziwił. Beniaminek z Wieruszowa pokazał serce do walki i napsuł tego dnia sporo krwi, szczególnie po zmianie stron".

Chciałbym pogratulować trenerowi trzech punktów i fajnej drużyny. Ja mogę być zadowolony przede wszystkim z drugiej połowy. W pierwszej próbowaliśmy coś robić, ale trzy błędy indywidualne spowodowały, że straciliśmy trzy bramki. Ale w drugiej połowie wyszliśmy odważnie. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że zaczynamy od zera i chcemy tę połowę chociaż zremisować – udało się ją wygrać i z tego się bardzo cieszymy - mówił po meczu Dawid Nowacki, trener Prosny Wieruszów.

- Chciałbym pochwalić zespół z Wieruszowa, bo rzadko się zdarza, że przyjeżdża ktoś tutaj i chce tak ambitnie z nami grać. Dlatego chwała tym chłopakom, zagrali bardzo dobry mecz - dodał trener Marcin Węglewski.

Warta Sieradz – Prosna Wieruszów 3:1 (3:0 do przerwy)