Tugazeta

Absolutorium dla wójta, kwiaty dla posła i starosty

CZASTARY
2022-06-21 07:38
Absolutorium dla wójta, kwiaty dla posła i starosty

Jednogłośnie za wotum zaufania i absolutorium dla Wójta Gminy Czastary.

Rada Gminy Czastary jednogłośnie udzieliła Wójtowi Gminy Czastary Dariuszowi Rejmanowi wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu za 2021 rok. Absolutorium jest wyrazem oceny działalności Wójta ze strony Rady Gminy i oceną końcową za dany rok. Jej przedmiotem jest prawidłowość prowadzenia gospodarki finansowej w ramach przyjętego budżetu.

Gratulacje w imieniu radnych złożył Przewodniczący Rady Gminy Marek Dudka. Wójt Gminy Czastary podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by budżet za rok 2021 został zrealizowany prawidłowo jak również za udzielone zaufanie, pomoc i wsparcie w codziennej pracy. Słowa podziękowania popłynęły w kierunku radnych, sołtysów, kierowników, pracowników Urzędu Gminy Czastary oraz wszystkich tych którzy mają swój udział w tym, co udało się zrobić w roku ubiegłym.

- Wynik dzisiejszych głosowań pokazuje, ze Rada Gminy docenia po raz kolejny nie tylko moją pracę, ale przede wszystkim pracę całego urzędu – powiedział Wójt Dariusz Rejman.

Sesja Absolutoryjna była też wspaniałą okazją by złożyć podziękowania gościom zaproszonym na czerwcową sesję w osobach Andrzeja Szymanka byłego Starosty Wieruszowskiego oraz Pawła Rychlika – Posła na Sejm RP. W swym wystąpieniu Wójt podkreślił ogromne wsparcie, zaangażowanie i pomoc w szeroko rozumianym rozwoju gminy Czastary zarówno Starosty jak i Posła.

źródło: gmina Czastary 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę