Tugazeta

6-latek wybiegł ze sklepu, został potrącony

BRALIN
2022-04-13 15:25

12 kwietnia 6-letni chłopiec został potrącony przez fiata cinquecento w Bralinie. Kierująca samochodem kobieta była nietrzeźwa.

Do zdarzenia  doszło około 15.30 na ulicy Wrocławskiej. - 6-letni chłopiec, wykorzystując nieuwagę matki, która robiła zakupy w pobliskim sklepie wyszedł z budynku i wbiegł w prost  pod nadjeżdzający samochód osobowy  marki fiat cinquecento, którego kierującą  była 45 - letnia mieszkanaka gminy Perzów - relacjonuje sierż. sztab. Filip Ślęk z KPP w Kępnie. - Podczas wykonywanych czynności służbowych policjanci ustalili, że kierująca samochodem kobieta była nietrzeźwa. Miała w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu.  

6-letni chłopiec, obywatel Ukrainy czasowo przebywający na terenie powiatu kępińskiego waraz z matką został przetransportowany do Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

45-letnia kierująca została zatrzymana i odpowie przez Sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

- Gdyby samochód był większy lub jechał szybciej, skutki tego zdarzenia mogły być o wiele bardziej tragiczne - zauważa sierż. sztab. Ślęk. - Dlatego też uważajmy na dzieci będące pod naszą opieką oraz jak najczęściej rozmawiajmy z nimi o bezpiecznym zachowaniu się na drodze.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę