Tugazeta

50. urodziny Sokoła

Jubileusz koła łowieckiego w Bolesławcu
2015-02-07 22:59

Jubileusz 50–lecia istnienia obchodzi w tym roku Koło Łowieckie „Sokół” w Bolesławcu. Urodzinowa impreza, która zgromadziła myśliwych z kilku gmin powiatu wieruszowskiego i nie tylko, odbyła się w ostatnią sobotę w Centrum Kultury Wsi w Wójcinie. Jak na takie święto przystało, były podziękowania, życzenia oraz pamiątkowe odznaczenia. – Najbardziej konstruktywnym podsumowaniem wszystkich lat naszej działalności będzie statystyka. Kiedyś „strzelaliśmy” w ciągu sezonu łowieckiego sześć dzików a teraz sto, na pokocie nie mieliśmy jeleni, obecnie jest ich kilka – relacjonował portalowi tugazeta.pl prezes koła Jerzy Semba. – Na ukończeniu jest również nasz domek myśliwski, z czego aktualnie się cieszymy.

Koło „Sokół” zostało zawiązane w 1964 r. Obecnie skupia ponad dwudziestu członków, którzy mogą pochwalić się niemałymi osiągnięciami. Niektóre z nich zostały zaprezentowane podczas sobotniej imprezy. Spotkanie zakończyło się myśliwskim balem do samego rana.

(PaH)

fot. tugazeta.pl, wojcin.pl

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę