39 mandatów w powiecie wieruszowskim podczas świąt

Czas upłynął spokojnie i bezpiecznie
2022-04-19 09:19

Święta Wielkanocne w powiecie wieruszowskim upłynęły spokojnie i bezpiecznie. W tym czasie na drogach powiatu wieruszowskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci odnotowali jedynie trzy niegroźne kolizje drogowe i nałożyli na kierowców 39 mandatów karnych. 

- Wśród najczęściej popełnianych wykroczeń odnotowano przekraczanie dozwolonej prędkości oraz jazdę bez wymaganego oświetlenia i pasów bezpieczeństwa - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Ponadto funkcjonariusze zatrzymali kierującego bez wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami, na którego skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Mundurowi zatrzymali również cztery dowody rejestracyjne, za niesprawności techniczne pojazdów oraz brak badań technicznych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości u ponad 70 kierujących pojazdami, wśród których nie ujawnili żadnego kierującego pod działaniem alkoholu.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę