Tugazeta

34-latek spowodował kolizję. Miał 3 promile!

KĘPNO
2022-02-15 11:45

W walentynkowy wieczór przed 19.00, dyżurny Komendy powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kępnie na ulicy Kwiatowej. Na miejsce natychmiast zostali wysłani Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego naszej jednostki.

W Kępnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Policjanci ustalili, że 34 – letni kierujący z powiatu wieruszowskiego, kierując samochodem marki volkswagen nie zachował należytych środków ostrożności podczas jazdy i doprowadził do zderzenia z samochodem marki volkswagem, którym kierował obywatel Ukrainy. Sprawca zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu, a badanie alkomatem wskazało 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Dodatkowo podczas wykonywanych czynności ustalono, że sprawca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę