Tugazeta

327 tys. zł za drugi etap ciągu przy ul. Wieluńskiej

WIERUSZÓW
2022-07-05 13:18
327 tys. zł za drugi etap ciągu przy ul. Wieluńskiej

327 tys. zł to koszt realizacji drugiego etapu przebudowy ul. Wieluńskiej w Wieruszowie. Prace będą polegały na utworzeniu dalszej części chodnika oraz ścieżki rowerowej. 

Przedmiotem zamówienia, którego wykonawcą będzie KPDM w Kępnie jest realizacja inwestycji budowlanej, która polegać będzie na wykonaniu ścieżki pieszo-rowerowej o szerokości 3,0 m oraz nawierzchni z betonu asfaltowego na szerokości 1,0 m od krawężnika. 

Ścieżka pieszo-rowerowa będzie oddzielona od jezdni krawężnikiem najazdowym. Punkt początkowy trasy przyjęto na początku chodnika przy skrzyżowaniu z ul. Henryka Sienkiewicza od strony dz. ewid. 778 obręb Miasto Wieruszów, na której znajduje się budynek ul. Wieluńska 48 (zgodnie z projektem budowlanym). Koniec projektowanej przebudowy znajduje na skrzyżowaniu z ul. Ignacego Krasickiego. Łączna długość przebudowy to ok. 200 m.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę