29-latka zmarła w szpitalu

Śmiertelna ofiara niedzielnego wypadku
2021-12-27 10:10

Policjanci z Wieruszowa pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na trasie S8 w miejscowości Górka Wieruszowska. W szpitalu zmarła 29-letnia pasażerka citroena. Poszkodowani zostali również 26-letnia kierująca pojazdem oraz 27-letni pasażer.

Do zdarzenia doszło 26 grudnia około 19.00 na drodze S-8 w miejscowości Górka Wieruszowska w powiecie wieruszowskim. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 26-letnia kierująca citroenem, nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w audi stojące na pasie wjazdowym na drogę ekspresową - relacjonuje asp. sztab. Adam Dembiński z KWP w Łodzi. - Niestety na skutek doznanych obrażeń 29-letnia pasażerka citroena zmarła. 26-letnia kierująca pojazdem i 27-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. 24-letni kierujący audi i 28-letni pasażer nie doznali obrażeń ciała. Kierująca citroenem w chwili zdarzenia była trzeźwa. 

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z Wieruszowa.

fot. K. Prokop

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę