Tugazeta

23 sierpnia wyruszą 283. raz na Jasną Górę

WPP
2022-08-09 14:17
23 sierpnia wyruszą 283. raz na Jasną Górę

23 sierpnia po raz 283. wyruszy Wieruszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

- W tym roku pielgrzymować będziemy pod hasłem „Człowiek w oczach Boga” - zapowiadają oo. Paulini. - Pielgrzymkę rozpoczniemy w naszym kościele mszą o godz. 6.00, po której wyruszymy w drogę do jasnogórskiego sanktuarium. Zapisy w Domu Duszpasterskim w dniach 19 – 22 sierpnia od godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy. Tak jak w ubiegłych latach osoby, które nie będą mogły pójść z nami, mogą pielgrzymować w sposób duchowy. Zapisy  na ten rodzaj pielgrzymowania w zakrystii.

25 sierpnia organizowany jest wyjazd na Jasną Górę, aby powitać 283 WPP. - Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególne pątników, którzy nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce. Koszt 45 zł od osoby, wyjazd 25 sierpnia o godz. 7.00 z przed klasztoru Ojców Paulinów w Wieruszowie. Zapisy 17 i 18 sierpnia od godz. 16.00 przy ul. Wrocławskiej 7 w Wieruszowie, tel. kontaktowy nr 793-705-063 - podano w ogłoszeniach parafialnych. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę