22 kwietnia sprzątanie powiatu. Każdy może dołączyć

Zaproszenie
2022-04-20 08:04

„Wysprzątajmy Powiat Wieruszowski na wiosnę”

 Po dwuletniej przerwie związanej z ograniczeniami wynikającymi z epidemii wirusa SARS-COV2, wracamy z akcją „Wysprzątajmy Powiat Wieruszowski na wiosnę”. Głównym przesłaniem akcji jest czyste środowisko oraz człowiek przyjazny naturze i drugiemu człowiekowi. Choć zbieranie śmieci daje najczęściej efekt krótkotrwały, czynne włączenie się w akcję może przynieść znacznie ważniejszy efekt w postaci zmiany świadomości ekologicznej i nawyków mieszkańców.  Dlatego gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję „Wysprzątajmy Powiat Wieruszowski na wiosnę”, która zaplanowana jest na terenie powiatu wieruszowskiego na dzień 22 kwietnia 2022 roku.

Podobnie jak w latach ubiegłych istnieje możliwość uzyskania worków i rękawic  jednorazowych w Wydziale Architektury, Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Wieruszowie lub w urzędach gmin z terenu powiatu, po uprzednim zgłoszeniu zapotrzebowania (zgłoszenie zapotrzebowania do dnia 8 kwietnia 2022r.) Zgromadzone odpady wystawione w dostępnych miejscach zostaną zebrane i wywiezione.

Choć głównymi uczestnikami akcji są uczniowie i nauczyciele szkół z terenu Powiatu Wieruszowskiego apelujemy o aktywne włączenie się wszystkich mieszkańców powiatu w tegoroczną akcję „Wysprzątajmy Powiat Wieruszowski na wiosnę”.

 I Ty możesz zrobić coś dobrego dla natury!

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę