Tugazeta

2,1 mln zł na drogę Augustynów - Lututów

Udało się rozstrzygnąć przetarg
2018-01-29 13:40
Prawie 2,1 mln zł będzie kosztować przebudowa drogi relacji Augustynów - Lututów. Pod koniec stycznia udało się rozstrzygnąć przetarg, o którym informuje Powiatowy Zarząd Dróg. 
 
Najkorzystniejszą ofertę, choć i tak przewyższającą zakładany wcześniej kosztorys, zaproponowało przedsiębiorstwo z Lublińca. Łącznie będzie to 2.094.275,88 zł. - W najbliższą środę jest sesja podczas której prawdopodobnie zostanie podjęta uchwała o zwiększeniu środków - informuje Andrzej Drzazga, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg. - W tym roku, niestety, spodziewamy się zwiększonych budżetów niemal na każdą inwestycję i tak się również stało w tym przypadku. Jest to w granicach racjonalnej zwyżki, dlatego też Zarząd Powiatu zadecydował, że ta inwestycja będzie realizowana. 
 
W pierwszej połowie lutego ma zostać rozstrzygnięty przetarg na drogę Dzietrzkowice - Kolonia Dzietrzkowice - Wójcin. - Właściwie to są 3 odcinki: Kolonia Dzietrzkowice, Wójcin oraz Radostów - przypomina dyrektor Drzazga. - To również dla nas duża inwestycja i spodziewamy się, że przetarg także zostanie pozytywnie rozstrzygnięty. 
 
W PZD aktualnie przygotowywany jest przetarg na odcinek Klatka - Parcice - Chorobel. W tym roku powiat wieruszowski, wspierany przez samorządy gminne, przeznaczy na zadania drogowe ponad 20 mln zł. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę