Tugazeta

17 tys. wejść, 80 tys. zł za prąd

GOSIT w Wieruszowie podsumowuje funkcjonowanie lodowiska
2022-04-14 09:54

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie podsumował działalność lodowiska w sezonie 2021/2022. Funkcjonowanie miejskiej atrakcji praktycznie wyszło na tak zwane zero. Bardzo dużo trzeba było zapłacić za energię elektryczną. 

- Ten sezon, jeśli chodzi o frekwencję, należy zaliczyć do bardzo udanych - przekonuje dyrektor Maciej Baciński. - Mnóstwo osób korzystało z naszego lodowiska. My jako obsługujący to miejsce stawiamy sobie nowe zadania, dlatego mam nadzieję, że w tym roku obsługa tego miejsca była na wysokim poziomie. Zarejestrowaliśmy około 17 tys. wejść. Mogę powiedzieć, że lodowisko mniej więcej się zbilansowało. 

Sam koszt energii elektrycznej za 3 miesiące funkcjonowania atrakcji to 80 tys. zł. - Porównując rachunki za grudzień ze styczniem, bądź z lutym, to ogromne różnice - dodał dyrektor Baciński. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę