Tugazeta

106 km/h na obrzeżach Kępna. Kolejny kierowca ukarany

MIANOWICE
2022-01-17 11:24

Kolejny kierujący stracił uprawnienia na najbliższe trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem karnym wraz z systemem punktowym.

14 stycznia o godzinie 20.40 w miejscowości Mianowice, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli pojazd marki bmw, którym kierował 55-letni mieszkaniec Olszowy. - Przyczyną kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 56 km/h. Kierujący samochodem marki bmw jechał z prędkością 106 km/h, gdzie ograniczenie prędkości obowiązuje do 50 km/h - relacjonuje sierż Rafał Stramowski z KPP. - Mężczyzna stracił swoje uprawnienia na najbliższe trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem karnym wraz z systemem punktowym.

Mandat to w tym przypadku 1500 zł.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę